Δεν ξέχασαν τον πρόεδρο...
- Written by
- Published in Καλλιθέα
- 0 comments
Πανό στη μνήμη του Νίκου Σαλευρή από τους φίλους της Καλλιθέας.
Περίπου 5,5 μήνες έχουν περάσει από τον χαμό του Νίκου Σαλευρή στην Καλλιθέα. Οι «κυανόλευκοι», φυσικά, με κάθε ευκαιρία τον τιμούν, όπως έκαναν και στον αγώνα με τον Ολυμπιακό Βόλου. Κατά την είσοδο των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο τα ball boys κρατούσαν πανό που έγραφε: «Πρόεδρε και εκεί ψηλά, Καλλιθέα στην καρδιά».
Last modified onΠαρασκευή, 17 Ιανουάριος 2014 20:06
Tagged under