Με Κάσσο στα Περιβόλια
- Written by Footballleague News
- Published in ΧΑΝΙΑ ΠΑΕ
- 0 comments
Ο Πασχάλης Κάσσος παρακολούθησε την αναμέτρηση του ΑΟΧ Κισσαμικού με τον Καραϊσκάκη Άρτας.
Τα τυπικά έχουν απομείνει ώστε ο ΑΟΧ Κισσαμικός να ανακοινώσει την τρίτη του χειμερινή προσθήκη. Αυτή, όπως σας έχει ενημερώσει πρώτο το FL News, θα είναι η μεταγραφή του Πασχάλη Κάσσου, ο οποίος βρίσκεται στα Χανιά και έχει δώσει τα χέρια με τους Κρητικούς.
Ο πρώην εξτρέμ της ΑΕΛ βρέθηκε στα Περιβόλια και παρακολούθησε την αναμέτρηση του ΑΟΧ Κισσαμικού με τον Καραϊσκάκη Άρτας που βρήκε νικητή τον γηπεδούχο με 1-0.
Last modified onΚυριακή, 20 Ιανουάριος 2019 02:40
Tagged under